Finansowanie w Solarenergia

Finansowanie w
Solar Eco Energia

Jak sfinansować inwestycję?

Finansowanie fotowoltaiki

Technologia fotowoltaiczna zyskuje coraz większą popularność w Polsce dzięki szeregowi zalet. Jest względnie tania, trwała i gwarantuje zwrot inwestycji nawet już po kilku latach. Jednocześnie, umożliwia częściowe lub nawet całkowite uniezależnienie się od systemu dostaw energii i znacząco obniża rachunki za prąd.

Zależy ci na montażu instalacji fotowoltaicznej, aby jak najszybciej zacząć korzystać z zalet energii odnawialnej? Dzięki naszemu systemowi finansowania możesz natychmiastowo uzyskać dostęp do wszystkich urządzeń stanowiących jej integralną część. Kupując urządzenia i korzystając z usług dostępnych w naszej ofercie, możesz skorzystać z leasingów i kredytów. Takie rozwiązanie umożliwia każdemu zainteresowanemu klientowi inwestycję w potencjał energii słonecznej bez konieczności dysponowania oszczędnościami.

Choć technologia fotowoltaiczna stale tanieje, inwestycja w najprostszą instalację zaspokajającą potrzeby niewielkiego gospodarstwa domowego to zazwyczaj koszt rzędu kilkunastu tysięcy złotych. Dzięki finansowaniu masz ją na wyciągnięcie ręki.

Kredyty i leasingi

Współpracujemy z kilkoma bankami: Santander, Consumer Bank, Alior Bank oraz PKO. Załatwianie wszystkich formalności, łącznie z podpisaniem umowy kredytowej, odbywa się w siedzibie firmy. Dzięki temu cały proces jest znacznie prostszy i zajmuje mniej czasu. Nie musisz odwiedzać banku – wystarczy, że dostarczysz nam wymagane dokumenty.

Finansowanie możesz uzyskać na zakup wszystkich urządzeń dostępnych w naszym asortymencie: panele fotowoltaiczne wraz z falownikiem, pompy ciepła, systemy grzewcze czy klimatyzacyjne.

Program Czyste Powietrze – sposób na obniżenie kosztu instalacji

program czyste powietrze

Dzięki programom rządowym wspierającym inwestycje w czystą energię, możesz znacznie obniżyć całkowity koszt instalacji. Inwestując w instalację fotowoltaiczną, a także systemy grzewcze ograniczające poziom emisji zanieczyszczeń, możliwe jest pozyskanie dofinansowania w ramach programu Czyste Powietrze.

Nasi konsultanci pomogą ci w przeanalizowaniu kwestii wymogów formalnych i przygotowaniu wniosku o tę dotację. Możliwe jest uzyskanie dofinansowania zarówno na projekty w trakcie realizacji, jak i zakończone – jeśli dokonałeś już zakupu, wciąż możesz więc przystąpić do programu.